دانلود فیلم سینمایی زن ها فرشته اند 2 با کیفیت عالی 1080p Full HD BluRay

فیلم کمدی زن ها فرشته اند 2 محصول ۱۳۹۸به کارگردانی آرش معیریان

دانلود فیلم زن ها فرشته اند ۲, فیلم کمدی زن ها فرشته اند 2

کارگردان: آرش معیریان | ژانر: کمدی، خانوادگی | سال تولید: 1398 | تاریخ انتشار: 1399

مدت زمان: 83 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: بلوری

حجم: متفاوت | محصول ایران | تهیه کننده: حسین فرح بخش

خلاصه داستان:
چند زوج در رده‌های سنی مختلف و در سال ۲۰۲۰ به دنبال آن هستند که تعریفی بیست از زندگی خود ارائه دهند غافل از آن که بدجوری از تعت ذهنی رنج می‌برند…

بازیگران:
محمدرضا شریفی‌نیا، علی صادقی، نیوشا ضیغمی، سحر قریشی، نسرین مقانلو، میرطاهر مظلومی، سیروس همتی، مریم سعادت، مهتاج نجومی، شهین تسلیمی، صدیقه کیانفر، حسین ملکی، مهدی صارمی، احمدرضا ، صالح مستقیمی، شیرین ایزدی، آیدا نوری

دانلود نسخه ۱۰۸۰p BluRay با حجم ۳.۳ گیگابایت
================

دانلود نسخه ۱۰۸۰p HQ با حجم ۲.۴ گیگابایت
================

دانلود نسخه ۱۰۸۰p با حجم ۱.۷ گیگابایت
================

دانلود نسخه ۷۲۰p با حجم ۸۳۸ مگابایت
================

دانلود نسخه ۴۸۰p با حجم ۵۰۵ مگابایت
================

دانلود با همه کیفیت ها

دانلود رایگان فیلم زن ها فرشته اند 2

دانلود فیلم زن ها فرشته اند ۲, فیلم کمدی زن ها فرشته اند 2

رمز نسخه پیش خرید:
zpjncxpogrvwqtoo 

درباره فیلم:
فیلم سینمایی زن‌ها فرشته اند ۲ (Women are Angels 2) فیلمی کمدی به کارگردانی آرش معیریان و تهیه‌کنندگی حسین فرح‌بخش است. این فیلم ۲۵ تیر ۱۳۹۹ در سینماهای ایران اکران شد. قسمت اول فیلم زن ها فرشته اند در سال 1386 و به کارگردانی شهرام شاه حسینی منتشر شد. در فیلم زن ها فرشته اند 1 نیکی کریمی، امین حیایی، مهتاب کرامتی، علی مردانه، لادن طباطبایی، لیلا اوتادی و محمدرضا شریفی‌ نیا به ایفای نقش پرداخته بودند. فیلمی که بسیار مورد استقبال قرار گرفت و داستان آن پیرامون زندگی شویی و خیانت و کلیشه زن پولدار و مرد فقیر و آس و پاس شکل گرفت. نسخه اصلی قسمت دوم فیلم زنها فرشته اند را میتوانید به صورت قانونی از سایت ما با ترافیک نیم بها دانلود کنید.

دانلود سریال آقازاده قسمت 23 ::: آنلاین

دانلود شبهای مافیا فصل 1 قسمت 1 اول

فیلم چهل و هفت | دانلود و تماشای آنلاین با فیلیمو

دانلود ,فیلم ,فرشته ,| ,اند ,نسخه ,فرشته اند ,ها فرشته ,زن ها ,دانلود نسخه ,با حجم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنیای کوچک روانشناسی من پیش دبستان و دبستان غیردولتی دخترانه نیایش اتاق برنامه نویسی من به نام خالق مهر دفتر خاطرات من لوازم جانبی اصلی موبایل علم در همه جا دانلود خلاصه کتاب و کتاب amozesh عشق من